بسم الله

گزیده‌ای از یادداشت یک دوست عزیز

چندسالی هست که پست های #آمدنیوز را مرتب دنبال می کنم. به نظرم اگر کسی تصور کند این کانال تلگرامی را یک نفر یا یک تیم چند نفره یا یک گروه معمولی ساخته اند، بسیار ساده است. فکت های زیادی از مغالطات رسانه ای این کانال دارم که قطعا حاصل کار فشرده‌ی چندین گروه حرفه ای با منبع مالی بسیار غنی است. انشالله فرصتی شود و آنها را ارائه دهم.

از چند ماه پیش، آمد نیوز به شدت بر مسئله‌ی اختلاف میان رهبری و سردار سلیمانی پا می‌فشرد. من با اینکه تا حدی ت خبری این رسانه را می دانم، اما بابت اینکه چنین دروغ شاخداری که مرغ پخته را به خنده می اندازد را رواج می دهد، در شگفتی بودم. کدام نادانی این سخن را باور می کرد؟ هدف آنها از ساخت این دروغ را نمی فهمیدم.
امروز اما جزئیات طرح عملیاتی تروریستی علنی شد که قرار بوده سردار سلیمانی در روز عاشورا توسط گروهی تروریستی عبری_عربی به وسیله‌ی دهها کیلو تی ان تی در حسینه ای ترور شود. اسرائیل چند ماه پیش تلویحا از این ترور خبر داده بود. بی شک چنین حمله ای دهها کشته و زخمی از ن و کودکان بر جا می گذاشت. به طور قطع، بلافاصله آمدنیوز آن را به اختلافات موهوم داخلی نسبت می‌داد و خون ن و کودکان را نیز به پای نظام اسلامی می نوشت.
چرا در زیارت عاشورا تا آخرین تابع ستمگران بر خاندان پیامبر لعنت می‌شوند؟ چون آنان هنوز هم منطق شش ماهه کشی را باور دارند و اجرا می کنند. در روز عاشورا، در حسینیه. دهها کیلو تی ان تی. تصورش هم وحشتناک است.
رسانه‌ی پلید آمدنیوز البته بر بستری از اشتباهات ما بنا شده که ریشه فقهی نیز دارد. وقتی که صداقت را در رسانه فراموش کردیم و به قدری در تریبون‌های رسمی راست و دروغ و بهتان را در هم آمیختیم که اعتماد را از مخاطبین سلب کرد، آمدنیوز ها سر بر می آورند.
.

هیچ سخن سردار سلیمانی برای من آنقدر ارزشمند نبود که در سخنان خود، حتی آن بیان ناراحتی‌ها، مسیحیان را #برادران_مسیحی» خطاب می کرد. چقدر بوی سخنان امام موسی صدر می‌داد این طرز سخن گفتن.

آمد نیوز و ماجرای طرح ترور سردار سلیمانی

تنها کار بر زمین‌مانده‌ی دولت

عجایبی به امتداد تاریخ

سلیمانی ,سردار ,ای ,آمدنیوز ,یک ,تی ,سردار سلیمانی ,آمد نیوز ,ن و ,دهها کیلو ,کیلو تی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لب خاموش نمودار دل پرسخن است بیزیم دکان دانلود خلاصه کتاب جامعه سازی یا جامعه شناسی؟ دانلود آهنگ شاد ترک خود ارضایی | مشاوره و آموزش معرفی بهترین ها نمایندگی مجاز فروش ، قیمت و نصب تصفیه آب خانگی در کازرون شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا ناسوت